PŘEDNÁŠEJÍCÍ 2021

Petra Janíčková, koučka, zakladatelka Inicioprozeny.cz a majitelka AGENDER s.r.o.

Petra Janíčková, lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER a bývalá top manažerka začala nejprve v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě.

Jako bývalá ředitelka Britské obchodní komory v ČR iniciovala vznik mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou.

Více...

Margareta Křížová, MBA, byznys mentor

Margareta Křížová, MBA je byznys mentorem v oblasti startu a rozvoje podnikání, obchodní strategie a marketingu a poradcem v rámci fúzí a akvizic (M&A). Spolupracuje s finančními a strategickými investory a s vlastníky společností v rámci růstu firmy, vstupu investora nebo exitu. Nakladatelství Albatros ji vydalo knížku Z deníku investorky. Moderovala svůj pořad Podnikání od A do Zet na Radiu ZET, v České televizi moderovala pořad Máme na to, účastní se jako porotce podnikatelských soutěží, pořádá workshopy a semináře a je speakerem na konferencích.

Libuše Kyzlinková, Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Pracuji více než 20 let na manažerských pozicích ve farmaceutickém průmyslu. Vždy jsem velmi podporovala ženy v jejich rozvoji, objevování silných stránek a nacházení radosti nejen v pracovním, ale i osobním životě. Vnímám, že právě skloubení pracovního a osobního života je to, co nás činí šťastné.

Rozvíjení ženského potenciálu se věnuji jako mentorka i v mimopracovním životě. Jako jedinou jistotu v životě vnímám změnu :-) Změnu - jako příležitost pro nová poznání, rozvoj, spokojenější život. Chce to odvahu.

Více... 


Andrea Tkačuková, spoluzakladatelka agentury Foreigners

Andrea Tkačuková v roce 2009 spoluzaložila agenturu Foreigners, která se v šesti českých městech s centrální kanceláří v Brně stará o to, aby se cizinci v České republice cítili doma. Jako CEO firmy vede 40členný tým s tím, že své lidi bere jako rovnocenné partnery, dbá na jejich osobní rozvoj i profesní růst. Sama pravidelně prochází vzdělávacími, seberozvojovými a komunikačními kurzy.

Více...

Katarína Balcová, vítězka INICIO 2019/2020

Do Inicia jsem vstupovala s myšlenkou na projekt, který jsem v hlavě nosila několik let a který jsem si chtěla ověřit dřív, než do něj investuji čas a peníze. Pak ale přišel Covid a já si, i díky Iniciu, rychle srovnala, že teď není vhodná doba pro tohle téma.

Více

Lenka Mrázová, inspirátorka a mentorka

Po 21 letech v oblasti daňového poradenství a auditu v korporátní sféře vyměnila sféru přesných čísel, zákonů a procesů za sféru tvořivé pomoci a rozvoje lidí. Inspiruje, provokuje otázkami, zvyšuje pracovní a osobní efektivitu a vede k dlouhodobě udržitelnému pracovnímu výkonu a zdravému životu – mentoringem či koučinkem, přednáškami a workshopy, psaním článků, výukou na vysoké škole. Vlastní a řídí firmu LMentio a internetový portál mentorka.cz.  Působí rovněž léta v neziskovém sektoru ve správních a dozorčích radách.

Lucie Krausová, ekonomka, účetní a lektorka

Baví mě kombinovat práci s čísly a pomoc druhým.

Věnuji se hlavně neziskovkám a podnikatelům. Píšu pro ně odborné a zároveň srozumitelné články na web www.vysvetlovnik.cz, pořádám semináře a nabízím jim konzultace.

Společně hledáme to nejvýhodnější nastavení podnikání a zaměstnání nebo péče o děti, aby neplatili na platbách státu více, než je nezbytně nutné, a aby neprošvihli žádné zákonné povinnosti.

Lukáš Langer - psycholog, transpersonální kouč a lektor

Vystudoval obor energetické stroje a zařízení na Technické univerzitě v Ostravě. Vedl výstavbu investičních celků v oblasti jaderné energetiky na území Evropy. Inspirován osobností Carla G. Junga se rozhodl vystudovat psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je členem České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii. Působí ve své soukromé psychologické praxi.

V rámci své praxe se věnuje individuálnímu psychologickému poradenství a psychoterapii, přičemž uplatňuje celostní pohled na člověka se zaměřením na spirituální aspekt lidské duše.  Pořádá sebezkušenostní semináře na témata práce se symbolickým obrazem, technikou Sandspiel, well being a prevence před syndromem vyhoření.

Více...

Petr Hošek, Training & Development Manager

Jsem psycholog, kouč, trenér, manžel, táta skoro tří dětí, nadšený cyklista, příležitostný běžec, rád vařím a k tomu poslouchám rockovou hudbu, mám rád knížky a dobré filmy. Lidi o mně říkají, že jsem tvůrčí, umím druhé inspirovat a motivovat, zároveň ne vždy jsem trpělivý a ne vždy mám disciplínu všechno dotahovat do finálního konce. Je pro mne důležité vidět ve věcech smysl a nedělat to jen pro zářez na pažbě, rád jsem užitečný, i když ne vždy se mi daří dělat jen užitečné věci.  Jsem zvídavý, umím slyšet druhé, občas se rád poslouchám, má žena tvrdí, že jsem nesnesitelně aktivní a někdy třeskutě vtipný, což není kompliment.

Kateřina Tygl, marketingová koučka, mentorka

Online projektům a marketingu se věnuji od roku 2012 a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury. Momentálně se věnuji vzdělávání v oblasti marketingu v projektu Marketinová výzva https://marketingovavyzva.cz/.

Více...

Cristina Muntean, odbornice na strategickou komunikaci firem i osob

Narodila se v roce 1981 v Sacamasi, malé vesnici v rumunské Transylvánii. Vystudovala novinařinu na Fakultě žurnalistiky a masové komunikace Univerzity v Bukurešti. V roce 2004 se po skončení studia přestěhovala do Prahy. V roce 2005 začala přispívat do anglicky psaného ekonomického časopisu Czech Business Weekly, kde později pracovala jako odborná redaktorka. V roce 2007 dostala na starost zpravodajství o finančních trzích, o rok později se stala šéfreportérkou, pak zástupkyní šéfredaktora.

Více...