PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Petra Janíčková, koučka, zakladatelka Inicioprozeny.cz a majitelka AGENDER s.r.o.

Petra Janíčková o sobě říká: "Cítím se jako "vyléčená" workoholička". Koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka a ředitelka Britské obchodní komory v ČR vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Začala podnikat již v 19 letech. Manažerské zkušenosti získala v 28 letech jako ředitelka největší mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. Je autorkou mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR.

Více...

Margareta Křížová, partnerka CEAG a byznys angel investorka

Jedna ze zakládajících partnerek CEAG, úzce spolupracuje s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Margareta je také zodpovědná za rozvoj služeb pro malé a střední podniky (SME), zejména v oblasti zajišťování kapitálu, strategie obchodního růstu a vyhledávání zahraničních obchodních partnerů. Margareta Křížová je investorkou ve čtvrté řadě pořadu České televize Den D.

Libuše Kyzlinková - Communication and Corporate Affairs Director, GSK

Pracuji více než 20 let na manažerských pozicích ve farmaceutickém průmyslu. Vždy jsem velmi podporovala ženy v jejich rozvoji, objevování silných stránek a nacházení radosti nejen v pracovním, ale i osobním životě. Vnímám, že právě skloubení pracovního a osobního života je to, co nás činí šťastné.

Rozvíjení ženského potenciálu se věnuji jako mentorka i v mimopracovním životě. Jako jedinou jistotu v životě vnímám změnu :-) Změnu - jako příležitost pro nová poznání, rozvoj, spokojenější život. Chce to odvahu.

Více... 


Andrea Tkačuková, spoluzakladatelka agentury Foreigners

Andrea Tkačuková v roce 2009 spoluzaložila agenturu Foreigners, která se v šesti českých městech s centrální kanceláří v Brně stará o to, aby se cizinci v České republice cítili doma. Jako CEO firmy vede 40členný tým s tím, že své lidi bere jako rovnocenné partnery, dbá na jejich osobní rozvoj i profesní růst. Sama pravidelně prochází vzdělávacími, seberozvojovými a komunikačními kurzy.

Více...

Katarína Balcová, vítězka INICIO pro ženy 2019/2020

Lenka Mrázová, inspirátorka a mentorka

Po 21 letech v oblasti daňového poradenství a auditu v korporátní sféře vyměnila sféru přesných čísel, zákonů a procesů za sféru tvořivé pomoci a rozvoje lidí. Inspiruje, provokuje otázkami, zvyšuje pracovní a osobní efektivitu a vede k dlouhodobě udržitelnému pracovnímu výkonu a zdravému životu – mentoringem či koučinkem, přednáškami a workshopy, psaním článků, výukou na vysoké škole. Vlastní a řídí firmu LMentio a internetový portál mentorka.cz.  Působí rovněž léta v neziskovém sektoru ve správních a dozorčích radách.

Marek Šimko, Head of Procurement CZ, GSK

Marek se ve společnosti GSK podílí zejména na aktivitách spojených s oblastmi jako plánování, rozpočtování, forecasting, optimalizaci poskytování slev a hodnocení výkonnosti.

Potěšíte jej tipem na dobrou restauraci nebo zajímavou diskuzí na téma z oblasti gastronomie. Považuje se za velkého příznivce ledního hokeje, zejména severoamerické NHL a nejraději stráví volný čas při vysokohorské turistice. Ve svém turistickém životě již zdolal 56 vrcholů přesahujících 2000 metrů nad mořem a jeho osobní cíl je dosáhnout mety 100 kopců takové kategorie.

Lucie Krausová, ekonomka, účetní a lektorka

Baví mě kombinovat práci s čísly a pomoc druhým.

Věnuji se hlavně neziskovkám a podnikatelům. Píšu pro ně odborné a zároveň srozumitelné články na web www.vysvetlovnik.cz, pořádám semináře a nabízím jim konzultace.

Společně hledáme to nejvýhodnější nastavení podnikání a zaměstnání nebo péče o děti, aby neplatili na platbách státu více, než je nezbytně nutné, a aby neprošvihli žádné zákonné povinnosti.

Zuzana Růžičková, projektová koordinátorka AGENDER s.r.o.

Při studiu vysoké školy pracovala v agentuře CzechInvest, kde pomáhala podnikatelům vyhledávat vhodné dotační příležitosti a připravovat žádosti o dotace ze strukturálních fondů EU. Následně pracovala na straně poskytovatelů dotací z EU - na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy a Magistrátu hlavního města Prahy.

Po této zkušenosti se rozhodla přejít na stranu realizátora projektů - byla zodpovědná za koordinaci projektu při výstavbě Národního ústavu duševního zdraví v Klecanech, měla na starosti komunikaci s poskytovatelem dotace, psaní monitorovacích zpráv, finančních výkazů a další "úředničinu".

Lukáš Langer - psycholog, transpersonální kouč a lektor

Vystudoval obor energetické stroje a zařízení na Technické univerzitě v Ostravě. Vedl výstavbu investičních celků v oblasti jaderné energetiky na území Evropy. Inspirován osobností Carla G. Junga se rozhodl vystudovat psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je členem České společnosti pro analytickou psychologii a frekventant výcviku v analytické psychologii a jungovské psychoterapii. Působí ve své soukromé psychologické praxi.

V rámci své praxe se věnuje individuálnímu psychologickému poradenství a psychoterapii, přičemž uplatňuje celostní pohled na člověka se zaměřením na spirituální aspekt lidské duše.  Pořádá sebezkušenostní semináře na témata práce se symbolickým obrazem, technikou Sandspiel, well being a prevence před syndromem vyhoření.

Více...

Martin Bořil, Brand Manager

Svoji profesní dráhu jsem začal v reklamní agentuře, kde jsem měl na starosti značky Rama, Staropramen, Stella Artois. Později jsem v pražském Staropramenu vedl oddělení inovací a výzkumu. Stál jsem u zrodu úspěšných inovací: Staropramen Cool Lemon či Braník Dvoulitr, projektů, které byly oceněny cenami  kvality a EFFIE za marketingovou kampaň. V roce 2011 jsem se začal věnovat farmacii.

Více...

Petr Hošek, Training & Development Manager

Jsem psycholog, kouč, trenér, manžel, táta skoro tří dětí, nadšený cyklista, příležitostný běžec, rád vařím a k tomu poslouchám rockovou hudbu, mám rád knížky a dobré filmy. Lidi o mně říkají, že jsem tvůrčí, umím druhé inspirovat a motivovat, zároveň ne vždy jsem trpělivý a ne vždy mám disciplínu všechno dotahovat do finálního konce. Je pro mne důležité vidět ve věcech smysl a nedělat to jen pro zářez na pažbě, rád jsem užitečný, i když ne vždy se mi daří dělat jen užitečné věci.  Jsem zvídavý, umím slyšet druhé, občas se rád poslouchám, má žena tvrdí, že jsem nesnesitelně aktivní a někdy třeskutě vtipný, což není kompliment.

Kateřina Tygl, marketingová koučka, mentorka

Online projektům a marketingu se věnuji od roku 2012 a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury. Momentálně se věnuji vzdělávání v oblasti marketingu v projektu Marketinová výzva https://marketingovavyzva.cz/.

Více...

Cristina Muntean, odbornice na strategickou komunikaci firem i osob

Narodila se v roce 1981 v Sacamasi, malé vesnici v rumunské Transylvánii. Vystudovala novinařinu na Fakultě žurnalistiky a masové komunikace Univerzity v Bukurešti. V roce 2004 se po skončení studia přestěhovala do Prahy. V roce 2005 začala přispívat do anglicky psaného ekonomického časopisu Czech Business Weekly, kde později pracovala jako odborná redaktorka. V roce 2007 dostala na starost zpravodajství o finančních trzích, o rok později se stala šéfreportérkou, pak zástupkyní šéfredaktora.

Více...