Naše podnikatelky

Hanka Pospíšilová - vítězka INICIO 2017

Zabývám se navrhováním bytových interiérů, menších  kanceláří a lékařských ordinací. Řídím se při tom jednoduchým pravidlem, 2PPŘIROZENÉ = jednoduché, čisté, harmonické  a PRAKTICKÉ = funkční a kvalitní. Proměnou klienta  provedu od dispozičního návrhu až po samotnou realizaci, zaleží na jeho  rozhodnutí, ve které fázi mou práci převezme.

Více...

Jana Šelle - zpěvačka, autorka projektu Zpívající nádraží

Jako zpěvačka komorního sdružení "Harfa a múzy", sopranistka, tvořím umělecké projekty k oblažení posluchačských srdcí, jako lektorka vědomého dýchání propaguji jeho ozdravné účinky kde se dá, jako autorka uměleckého projektu "Zpívající nádraží 2016" proměňuji jejich veřejný prostor v koncertní sály s povznášející klasikou.

Více...

 

Alena Jiráková - vítězka INICIO 2016

Po náročné životní etapě jsem hodně přemýšlela o svém životě a uvědomila jsem si, že jsem úplně spadla do koloběhu pracovních povinností a chodu domácnosti. Starala jsem se o děti, snažila se jim maximálně věnovat, zároveň s tím jsem zvládala práci na plný úvazek, vedla skautský oddíl a byla kdykoliv komukoliv nápomocná. Ale kde jsem byla já? Kdy jsem se naposledy zasmála? Uvědomila jsem si, že nejsem šťastná, jak jsem si namlouvala, ale udřená a vyčerpaná. V mém životě už nebyla vůbec žádná radost. Rozhodla jsem se svůj život změnit. 

Více...

Jiřina Peřinová - vítězka INICIO 2015

Jmenuji se Jiřina Peřinová, vystudovala jsem fakultu Žurnalistiky Univerzity Karlovy – specializaci rozhlas. Více než 20 let jsem pracovala v Československém, později Českém rozhlase, na stanici Praha (dnes Dvojka Českého rozhlasu) jako redaktorka a moderátorka. Z rozhlasu jsem odešla před 7 lety. Následně jsem pracovala jako manažerka tiskového oddělení na ministerstvu pro místní rozvoj v CzechTourism.

Pak se jednoho dne dozvíte, že nezapadáte do mladého kreativního a investigativního kolektivu, že je čas odejít. V současné době jsem více než rok vedená na úřadu práce. Marně se ucházím o zaměstnání, inzeráty zůstávají bez odpovědi – dva roky pře důchodem jsem nezaměstnatelná, jako mnoho mých vrstevníků. Proto jsem se rozhodla zkusit založit vlastní business.

Více...

Ing. Iva Kolářová – architektka a designérka promyšlených interiérů s duší

Motto paní Ivy: Mějte krásný i naplněný život díky kráse a svým interiérům

Navrhuji promyšlené úpravy interiérů pro bydlení i práci, které jsou v souladu s konkrétním člověkem, jeho životem a přírodou. Prostřednictvím svých on-line produktů předávám i snadné a elegantní návody, jak si klienti můžou sami upravit domovy a kanceláře. Učím i, jak skrze krásu žena i muž lépe pozná sebe. 

Ale domov a pracoviště to není jen prostor a jeho vybavení. To jsou jednotliví lidé a vztahy. Vztahy mezi lidmi i mezi člověkem, jeho interiérem a vnějším okolím. Toto vše dávám do souvislostí a proto je každý návrh jedinečný a dělaný od srdce.

Více...

Michaela Horáčková - vítězka INICIO 2014, designérka, zakladatelka a majitelka studia UNLIMITED DESIGN s.r.o.

Studio UNLIMITED DESIGN s.r.o. jsem založila v r. 2008 s cílem zabývat se návrhy interiérů a POP materiály a v roce 2011 mě přivedly první kroky mého syna k tomu, abych začala vytvářet první výrobky pro děti. Originální doplňky a dekorace jsou vyráběné z vlnité lepenky a kartónu určené především dětem, vymýšlené s láskou a šetrné k přírodě. Ekologie byla také jeden z faktorů, proč jsem se rozhodla pracovat s kartonem.

Několik let jsem tvořila design pro marketing, získala několik ocenění v oblasti designu POP materiálů, následující roky jsem strávila vytvářením designu interiérů a další léta chci strávit vytvářením prostoru pro děti. Ten je nekonečný, tak doufám, že to budu dělat dlouho.

Více...

Taťána Pavlištová - Dlouhý holky

Zúčastnila jsem se INICIA v r. 2014 se svým projektem www.dlouhy-holky.cz e-shop s oblečením pro vysoké ženy.

Podařilo se mi vytvořit e-shop ( použito e-shop šablony )  a nakoupit první kousky. Nyní hledám možnost jak získat peníze na nákup dalšího zboží a to jde trochu ztuha. Věřím však, že se to podaří a e-shop naplním.

Dále jsem letos na jaře spustila e-shop,  kde s mojí bývalou kolegyní prodáváme kytice a dekorace z umělých květin.

Více...

Renata Bobková - ÚČETNICTVÍ

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, služby daňového poradce zajištěny.

Kontakt: renataxb@seznam.cz

Mgr. Jaroslava Matoušková - PORADCE PRO VÝŽIVU A SUPLEMENTACI

Výživa by nám měla stát za pozornost i čas. Nesmíme zapomínat, že výživa znamená zdraví. Jsme – li zdraví, máme velké štěstí, a musíme se o zdraví starat. Nemáme-li to štěstí, musíme tělu dopřát živiny tak, aby fungovalo tak dobře, jak to jen jde a my se cítili co nejlépe. To je filozofie výživové poradny Fitalita, která poskytuje individuální řešení při tvorbě dietních či kondičních výživových programů. Výživové poradenství Fitality nepočítá kilogramy, které klienti zhubli, není zaměřeno výhradně na redukční programy, protože s dobrou, vhodnou stravou a stravovacími návyky je hubnutí přirozeným efektem. 

Více...

Eva Pilná - LA CHOCO

Motto paní Evy: Ráda dělám radost kvalitní čokoládou.

Kontakt: eva.pilna1@seznam.cz

Více...

Petr Palý - Tvorba webu na klíč

Měl jsem tu skvělou příležitost zúčastnit se prvního běhu INICIO 50. Dodnes si pamatuji slova lektora při semináři o internetovém marketingu: „nechte si web udělat od zkušených, to jsou stovky hodin učení“. Jenže to bych nebyl já, a ty stovky hodin mám dneska za sebou, včetně několika bezvadných rekvalifikačních kurzů. A protože mě tvořit něco nového strašně baví, a protože internet bude pořád přinášet něco k řešení a učení, rozhodl jsem se poskytovat služby spojené s analýzou, tvorbou a optimalizací webových stránek jako svou hlavní činnost. 

Více...